VŠE NAJEDNOM MÍSTĚ

Rezidence se jmenuje podle ulice Hadovitá, ze které budete do vašeho nového domova vcházet. Pěšky to máte kousek do obchodu, za kamarády do restaurace i na sport. Na autobus to stihnete za dvě minuty a na tramvaj za deset. Škola, lékárna či bankomat jsou také po ruce. Této lokalitě nechybí zkrátka nic. Hadovitá je totiž městským bydlením se všemi jeho benefity.

Deset minut od domu máte wellness a fitness centrum Balance Club Brumlovka, ve kterém si odpočinete nebo dáte pořádně do těla. Nákupy zvládnete v obchodním domě DBK na Budějovické, v ulici Nuselská nebo v oblíbených Arkádách na Pankráci. Dvanáct minut autem máte i největší obchodní centrum OC Chodov.

Devět minut pěšky a jste v oblíbeném Baarově parku s multifunkčním hřištěm, které funguje i v zimě, kdy se přikryje přetlakovou halou. Autem nebo MHD se dá lehce za pár minut dopravit do Kunratického lesa, projet se tam na kole, zaběhat si nebo se jen tak projít s rodinou.

CO DĚLAT V MICHLI

NA NUDU NENÍ ČAS

Investice do vlastního bydlení je asi tou největší ve vašem životě. Určitě vybíráte velmi pečlivě a nechcete dělat kompromisy. Nemusíte! Michle je místem s plnou občanskou vybaveností. Je to Praha 4, prestižní adresa, na které najdete vše, co potřebujete ke spokojenému životu. Školky, základní školy i gymnázia. Zdravotnická zařízení všeho druhu. A ideální podmínky pro relaxaci, sport nebo zájmové kroužky vašich dětí.

HISTORIE LOKALITY

Moderna s atmosférou starých časů

Ve 14. století byla tehdy zvaná Michejl poměrně velkou osadou, kolem které se rozprostíraly vinice, louky, sladovny a zahrady. Počátkem 20. století vtrhla industrializace i do Michle a zemědělské prostory začaly ustupovat mlýnu, cihelně nebo taky pivovaru. V roce 1922 se Michle se svými devíti tisíci obyvateli připojila k Praze a od té doby je její nedílnou součástí.

Z mnoha koutů na vás v Michli dýchne atmosféra starých časů. Některé ulice si dodnes zachovaly původní venkovský ráz. Historické vesnické jádro Michle pozvolna obtéká potok Botič.

Dnes je Michle čtvrtí mnoha tváří. Jedna z nich je ryze současná, druhá historická a další venkovská. V jejích ulicích naleznete secesní činžovní domy z přelomu 19. a 20. století, bývalou zástavbu, funkcionalistické domy z první poloviny 20. století, socialistický sídlištní realizmus i moderní architekturu. Každý si tam prostě najde své. Vy jste si našli Hadovitou.

Aktuálně v Michli spokojeně žije 21 tisíc obyvatel. Přidáte se k nim?

Kontakt

PRODEJNÍ CENTRUM

Metrostav Development a.s.
Koželužská 2450/4
180 00 Praha 8, Libeň
Telefon: 800 266 060

FINANCOVÁNÍ

Bc. Vratislav Donát
Hyposervis Consulting a.s.
Králodvorská 1086/14, 110 00 Praha 1
vratislav.donat@hyposervisgroup.cz
Mobil: +420 731 158 640

DEVELOPER

Metrostav Development a.s.
Koželužská 2450/4, 180 00 Praha 8, Libeň
IČ 284 40 412
Společnost je zapsána v OR u MS v Praze, oddíl B, vložka 14524

INVESTOR

DÍVČÍ HRADY PRAHA s.r.o.
Koželužská 2450/4180 00 Praha 8, Libeň
IČ: 241 94 581
Společnost je zapsána v OR u MS v Praze, oddíl C, vložka 187503

NAPIŠTE NÁM


Informace k poskytnutí osobních údajů